Dit krijg je van ons

  • Je busrijbewijs (rijbewijs D) in samenwerking met ROC van Twente én Arriva

    doorlopend keuze uit allerlei online trainingen en: gratis reizen.
  • Afwisseling, afwisseling,

    en nog eens afwisseling. Door de stad, door de streek: iedere rit is totaal anders.
  • Startsalaris €2212,73 bruto

    (per maand op basis van fulltime) tijdens de opleiding. Na het behalen van je rijbewijs D ga je een trede omhoog en ontvang je €2258,13 (per maand op basis van fulltime) én gemiddeld €350-, onregelmatigheidstoeslag. 
  • Minimaal 23 vakantiedagen

    per jaar (afhankelijk van je leeftijd) en 17 ATV dagen (bij fulltime)

Over de opleiding

Als leerling buschauffeur krijg je veel vrijheid, flexibele werktijden, een goede opleiding en leuke collega’s. Natuurlijk hoort daar ook een mooi salaris bij.

In ongeveer drie maanden haal jij bij ons je rijbewijs D en code 95. Daarna ben je inzetbaar als buschauffeur en ga je nog een jaar lang één dag per twee weken naar school. Na dit jaar ben je in het bezit van een MBO 2 diploma.

Je gaat dus rijden in de regio Twente en omgeving en je doet veel meer dan alleen het ‘rondje om de kerk’. De ene keer rij je door de stad, op je eigen busbaan. Iedere halte is een komen en gaan, zoals dat gaat in de stad. De andere keer ga je ‘de streek in’. Je rijdt tussen het andere verkeer in, de ene gemeente uit, de andere weer in. Reizigers stappen hier alleen vooraan in. Je hebt wat meer contact en een praatje. De dynamiek van ‘de streek’.

Je bestuurt de bus alleen, maar je bént niet alleen. Wanneer nodig, heb je contact met onze regiecentrale, of collega’s die rondrijden in de omgeving. Tijdens je pauze is het natuurlijk gezellig. De locatie wisselt telkens, net als de bonte mix collega’s die je dan treft.

 

 

 

”Mijn eerste dagen waren spannend. Nu, alweer 4 jaar later, weet ik niet beter. Je bent een praatpaal, wegenboek, VVV-kantoor en maatschappelijk werker op wielen. Ik hou ervan: het is soms net ‘De Grote Improvisatie Show’.”

– Suze Keg (23), buschauffeur –

 

Het klopt als een bus als je

  • Rijbewijs-B

    hebt en je met eigen vervoer naar de vestiging kunt komen.
  • Mbo werk- en denkniveau

    hebt en: een Verklaring Omtrent Gedrag kunt aanleveren.
  • De Nederlandse taal

    spreekt, begrijpt en graag contact hebt met mensen.
  • In de weekenden

    ook af en toe kunt werken, omdat je bekend staat als flexibel.

Check IN voor dit werk als je:

  • Graag met mensen omgaat. Die bus, dat kunnen we je leren. De mensen: dat heb je, of je hebt het niet.
  • Iets wil leren voor het leven. Dat rijbewijs-D krijg je van ons, maar hij ís van jou.
  • Het voordeel ziet van wisseldiensten: afwisseling, overdag soms vrij en geen thuiswerken, dus klaar = klaar.
  • Het tof lijkt om een OV-bus van 12 ton veilig te besturen (ook als die bus gevuld is met uitgaanspubliek na een avondje stappen).

Check UIT voor dit werk als je:

  • Enkel maar wilt rijden. Besturen is maar de helft. De andere helft: mensen op weg helpen. Letterlijk, én figuurlijk.
  • Stresst bij iedere omleiding. Je kunt de regiecentrale en collega's altijd oppiepen, maar het blijft improviseren.
  • Niet de verantwoordelijkheid van dit vak voelt. Jouw bus, jouw passagiers.
  • Niet graag reist voor je werk (snap je 'm...😉)

Ben je al overtuigd?

Registreer je snel

Op korte termijn, in juni of juli zal er een nieuwe BBL opleiding starten! De opleiding vindt plaats bij het ROC van Twente.

Heb je interesse? Laat jouw gegevens achter door hieronder te klikken op de Groene button ‘BBL opleiding buschauffeur’.

We registreren jouw interesse en nemen contact met je op over het vervolg!

 

Heb je nog vragen?

C

Collega's van HR

Dit zijn wij

  • 53

    Miljoen reizigers

    pakken jaarlijks de 450 bussen (en 25 treinen) van Keolis
  • 88

    Twentse bussen

    rollen vanuit Almelo, Haaksbergen, Hengelo, Enschede en Oldenzaal de hele regio door
  • 1500

    vaste collega's

    werken met je mee in de concessies/vervoersregio’s Almere, Utrecht en Overijssel.

Meld je alvast aan! Dan laten wij van ons horen als we weer een nieuwe BBL klas starten*

*Niet vergeten: rijbewijs B is een must!




    Acquisitie naar aanleiding van deze vacature?
    Nee bedankt!

     

    Opleiding-buschauffeur-Keolis-Almere-Utrecht-parttime-fulltime-vacature-logo

    Ja ik heb interesse